نوای قلم

خانه » یاد ایام » نامه ایی به ستار بهشتی,ستار جان روحت شاد!

نامه ایی به ستار بهشتی,ستار جان روحت شاد!

خواستم از تو بنویسم ولی دیدم که صدها بلاگر وطن دوست از تو گفتند و نوشته اند,خواستم از مردانگیت بگویم دیدم انقدر بزرگی که با وجود وضعیت نه چندان خوبت وبلاگ مینوشتی و صدای قشر کارگر را فریاد میزدی برخلاف اکثریت مردم میهنم ایران که هر روز خار میشوند و برای از دست ندادن همان تکه نانشان سکوت پیشه میکنند و خود را به ندیدن میزنند,از این رو نیز نتوانستم سخنی از تو بگویم.


دست بر قلم که نه! به صفحه کلید بردم تا بگویم ملت راه ستار را پیشه کنید از خونش نگذرید,دیدم مگر این ملت از کنار خون افسران ارتش شاهنشاهی,وزیران خدمتگزار حکومت سابق که بی هیچ گناهی به دست جوخه های بیدادگاههای جمهوری اسلامی اعدام شدند,به سادگی عبور نکردند!
اعدامهای دسته جمعی سال 67 را چه؟! نه تنها صدا از کسی در آن دوران در نیامد بلکه این روزها طرح سوال از مسئولین نظام جمهوری اسلامی در ان روزها به هجمه و حملات گروهی سبزاللهی به سوال کننده می انجامد.
قتل تاجوانمردانه مرحوم دکتر شاپور بختیار را کجای نوشتار جای دهم؟! آیا در آن روزها ملت ایران واکنشی به این رژیم آدمخوار نشان داد؟ وقتی چندی پیش قاتل شاپور بختیار توسط دولت فرانسه آزاد!!شد و به ایران برگشت(بگذریم از معاملات دوول غربی که بر سر خون مردم ایران با رژیم اسلامی حاکم) کسی اعتراضی کرد؟
نشستیم و به چشم دیدم که قاتل فرزند خلف ایران زمین به تهران بازگشت و بر سر دووش سینه چاکان ولایت تکریم شد!
فریدون فرخزاد بهترین شومن ایران زمین به دلیل اعتراض به خمینی دجال و نشان دادن هویت واقعی او با خواندن رساله و دیگر کتابهای خمینی,به ملتی که عکس این دجال را در ماه دیده بودند!,به قتل رسید و مثله شد.
واکنش ما؟ بازهم سکوت مرگبار.
ما همان ملتی هستیم که اگر به دختران و پسرانمان تجاوز شد,به جای اعتراض و قیام علیه ظالم روزه سکوت پیشه کردیم و هر روز ذلیل تر شدیم و به جبران این عقده حقارت در سطح جهانی,خود را به پدر ایران زمین کوروش بزرگ وصل کردیم و دم از فرهنگ پرافتخار ایران زدیم,نام فرزندانمان را از میان اسامی عربی برگزیدم و فریاد وامصیبتا براوردیم که چرا اعراب خلیج پارس را خلیج ع.ر.ب.ی مینامند!
ستار جان روحت شاد
ما در بلاد کفر و خارجه! به همراه اپوزیسیون سرنگونی طلب به یاد تو هستیم ما راهت را ادامه میدهیم البته در این میان چند گرفتاری کوچک داریم! ما همدیگر را قبول نداریم..ما خط کش در دست داریم و از صبح تا شب مشغول خط و خط کشی هستیم ما سی و چهار سال است که میخواهیم سرنگونی کنیم ولی اول باید ببینیم که رییس کیست و به قول معروف کت تن کیست! الکی که نیست برادر! ما طرفداران رژیم سابق اولین قربانی و اولین دشمن جمهوری اسلامی هستیم! ما بشینیم تا جمهوری خواهان رئیس شوند؟ ما خودمان میخواهیم یک کار بزرگ کنیم و برای اینکار بزرگ امضا و حمایت شاهزاده رضا پهلوی را هم گرفته ایم دهها هزار امضای مجازی هم جمع کرده ایم میدانی ستار جان ما میخواهیم یک کار ملی و بزرگ کنیم! کی و چه وقت آن محلی از اعراب ندارد مهم این است که ما میخواهیم کاری ملی و بزرگ کنیم! راستی لطف کن و از دیار باقی زیر منشور ما را امضا کن! اجرت با خدا!
ستار جان ما جمهوری خواهان عمری مبارزه کردیم تا رژیم پهلوی را سرنگون کنیم و به آزادی برسیم,حالا کمی زیاده روی کردیم صدای دکتر بختیار را نشنیدیم کمی زیاده روی کردیم و از چاله به چاه که نه! به ته دره سقوط کردیم و جمهوری توتالیتر اسلامی را به مردم ایران هدیه کردیم,این که مهم نیست,مهم آن است که امروز همه عزم خود را جزم کنیم تا مشروطه خواهان را بکوبیم مبادا که فردای ایران مردم ایران به نظام مشروطه رای داده و رشته های ما پنبه شود.
ستار جان ما کمونیستها سخت به آرمانهای مارکس، انگلس و لنین وفاداریم,عمری مبارزه کردیم و حزب توده را به وجود آوردیم که در انتها هم روسها نیشمان زدند و خائن شدیم! ولی امروز میخواهیم حکومتی سوسیالیستی برپا کنیم و پرچم سرخ خود را در ایران به احتزاز در آوریم ولی دوست نداریم در کشورهای کمونیستی نظیر کوبا کره شمالی ویتنام و چین زندگی کنیم و کشورهایی نظیر سوئد و نروژ که نظامهای مشروطه پادشاهی بر آنها حاکم است مورد علاقه ماست, شعار ما این است:حکومت سوسیالیستی حق مسلم مردم ایران است.
ستار جان ما مجاهدین خلق این همه به صدام و غیره کمک کردیم و باج دادیم تا لطف کنند و مریم مهر تابان را
به سلامت به تهران ببریم و جمهوری اسلامی مدل خودمان را به خورد مردم ایران بدهیم و در این راه هر روز با طیفهای مخالف جمهوری اسلامی! میجنگیم.
ستار جان از بابت ما نیروهای مختلف اپوزیسیون خیالت راحت باشد.
ستار جان روحت شاد
ما شرمنده تو هستیم,ما نمیتوانیم!! ما از آنچه که در عرف غیرت ملی مینامند بهره ایی نبرده ایم! مثل نداها و سهراب ها و باقی شهیدان راه آزادی نام تو را گرامی میداریم,عکس تو را به جای عکس خود در فضای مجازی قرار میدهیم! از نامت گهگاهی سواستفاده ایی هم میکنیم! ولی راهت را ادامه نمیدهیم!
مگر از جانمان سیر شدیم؟! ما ملتی هستیم که نشسته ایم آقای امریکا به ایران بیاید بر سر ما بمب بریزد و ما را از شر جمهوری اسلامی نجات دهد حال اگر کشورمان ایران هم تکه پاره شد چه باک! نانمان که قطع نشده! بیکار که نشده ایم! آب باریکه مان که قطع نشده! فقط نیروهای بیگانه آمده اند جمهوری اسلامی را سرنگون کرده و تکه پاره های تن ایران بانو را با جدایی طلبان تقسیم کرده اند!
البته از انجایی که ما مردم مرده پرستی هستیم,آن روز نام میدان و خیابان یا کوچه بن بستی! را به نام شما شهیدان قرار میدهیم و شما را از فضای مجازی به فضای حقیقی منتقل کرده و در آینده با راننده تاکسی چانه میزنیم که از سر ستار بهشتی تا انتهای آن چقدر میشود! و چشمان مجسمه تو(اگر یادمان باشد که بسازیم و در انجا قرار دهیم!) نظاره گر ویرانی جامعه ما خواهد بود.
این نهایت کاریست که ما میتوانیم برایت انجام دهیم ستار جان,خوش به حالت که رفتی و بهشتی شدی! چون با اوضاعی که هم اکنون هست و خوابی که ما مردم را برده,یا با موشک اجنبی بیدار میشویم یا با سازش رژیم جمهوری اسلامی و غرب,مسئله حقوق بشر در ایران هم کاملا فراموش شده! و به سرنوشت مردم کره شمالی دچار خواهیم شد و به گیاه خواری روی خواهیم آورد و هر روز سرکوب شویم.
ستار جان روحت شاد
اجازه بده سخن به پایان برسانم ماسک بر صورت زنم و به میان این مردم بروم,جای من هم انجاست! تنها فرق من و امثال من با آنها در این است که ما حداقل جراتی برای حرف زدن داریم ولی چون پشتمان خالیست هرازگاهی از لاک خود بیرون می آییم دور هم جمع میشویم ناله میکنیم و ناله ها را میشنویم و دوباره به میان اکثریت برمیگردیم.
زیاده عرضی نیست ستار جان
جز اینکه بازهم روحت شاد!


2 دیدگاه

 1. فریدون می‌گوید:

  مردم ایران سکوت کرده اند و حکومت از این سکوت هم وحشت دارد .گروههای سیاسی با عملکرد خودشان و تبلیغات حکومت در صد کمی از توده ناراضی ملت را تشکیل می دهند . مشگل توده ملت ترس نیست . مشگل نداشتن رهبری منسجم می باشد خواسته ملت ایران در هیچ یک از گروههای سیاسی خلاصه نمی شود ملت ایران از مبارزه سرخورده شده اند هزینه های زیادی پرداخته اند و کمترین استفاده برایشان داشته است . این ملت از جابجائی مهره ها خسته شده است یک روز به نام شاه و یک روز بنام رهبر و یک روز بنام مرجع تقلید حقشان ضایع گشته است . ملت میخواهد اگر هزینه ای پرداخت دست آوردی داشته باشد و این میسر نمی شود مگر اینکه فرهنگ تملق و چاپلوسی جای خود را به فرهنگ قانون مداری و مساوات داده شود

  • یزدان پرست می‌گوید:

   با درود
   خوشحال میشوم اگر لطف کنید و مبارزات فراوان مردم ایران را برای من شرح دهید! به جز حادثه کوی دانشگاه و حوادث پس از انتخابات 88 ریاست جمهوری که به صورت جرقه ایی یکی دو روزی شکل گرفت در این سی و سه سال چه مبارزه ایی مردم کردند؟

پاسخی بگذارید(دیدگاه شما چنان که شامل توهین به افراد دیگر نباشد منتشر خواهد شد)

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: