نوای قلم

خانه » اجتماعی » توهین وقیحانه خانم مینا احدی به هواداران رضا پهلوی در فیس بوک شخصی خود

توهین وقیحانه خانم مینا احدی به هواداران رضا پهلوی در فیس بوک شخصی خود

امروز در فیس بوک عکسی از توهین مینا احدی به هواداران رضا پهلوی در صفحه فیس بوک شخصی خودشون, با توجه به اتحاد ایشون و شرکت در نشست های هوادارن نظام پارلمانی پادشاهی نظیر حزب مشروطه ایران(لیبرال دموکرات) از ایشون انتظار نداشتم که چنین بی ادبانه و وقیحانه طرفداران یک جریان فکری که بی شک پرطرفدارترین جریان اپوزیسیون حال حاضر رو تشکیل میدهند,اینطور بی ادبانه مورد تاخت و تاز قرار بدن!
حالا باید از ایشون سوال کرد که شما یا احمقی! که با اختلاف اندازی باعث ایجاد شکاف میان مخالفین نظام جمهوری اسلامی میشوی, یا اینکه نوکری روسیه و رژِیم جاعل آخوندی رو میکنی و حال که رضا پهلوی به نوعی رهبری اپوزیسیون رو بدست گرفته,شما به عنوان اسب تروای جمهوری اسلامی داری خودی نشان میدهی؟!
امیدوارم بابت توهینی که به رضا پهلوی و طرفدارانش کردید جواب قانع کننده ایی داشته باشید!


11 دیدگاه

 1. homeira می‌گوید:

  توهین که کار خوبی نیست اما مساله اینه که کی گفته این جریان بی شک پرطرفدارترین جریان اپوزیسیون حال حاضر است؟؟؟ مردم ناراضین واقعا اما فکر نکنم دیوونه شده باشن بخوان برگردن به سی و سه سال قبل اینجوری موج حرکت رو منجمد دیدن و منجمد کردن اشتباهه این مسیر معترض راهش رو به جلو طی خواهد کرد و به عقب هم برنمی گرده سلطنت خواها یک بخشی از این جمعیتن که دارن مسیر دلخواه خودشون رو میرن اما توهم نباید داشته باشن که بخش اعظمن ضمن اینکه خاندان پهلوی در سرکوب و جپاول اگرچه به پای جمهوری اسلامی نمی رسیدن که لنگش تا حالا تو جوامع بشری نبوده اما خب کم هم آدم نکشتن کم مال ملت رو از کشور نبردن کم توشون فساد نبود همون اشرف برتارک خاندانشون همیشه باقیه و جنایاتی که در حق مصدق محبوب کردن و اعدامها و شکنجه ها و دستگیریها و تبعیدها و…. از اینکارها از همش هم فیلم هست عکس هست و شاهدین زنده شکنجه ها همه هستن

  • یزدان پرست می‌گوید:

   با درود
   دوست عزیز کسی ادعای سلطنت و طرفدار سلطنت و بازگشت به سی سال پیش نکرده
   یک عده ایی رضا پهلوی رو پادشاه مشروطه میدونن که حق دخالت در سیاست رو نداره..فقط رئیس حکومت هست به مانند انگلستان دانمارک هلند نروژ سوئد اسپانیا ژاپن و غیره…
   عده ایی هم ایشون رو رئیس جمهور میدونن
   در حال حاضر هم کسی رو نداریم که بتونه رهبری مخالفین ج.ا رو بدست بگیره و بتونه طرفداردار های گسترده ایی داشته باشه…بنده عرض نکردم همه طرفدار رضا پهلوی هستند! ولی شما طیف های فکری مخالف ج.ا را نام ببرید و تعداد طرفداراشون رو تخمین بزنید و به من بفرمایید که کدوم جبهه با رهبرش طیف گسترده تری رو تشکیل میدن
   با سپاس
   پاینده ایران

 2. Reza می‌گوید:

  agar in khanome , khamenei ham fereshtast. sokhane afrad neshan dahande shoor anhast, in bifrahang faghat khodesh ro maskhare kardeh va bas.

 3. mahyar می‌گوید:

  این رهبری اپوزیسیون رو خوب میای!!!!!!!!!
  برو عمو…. اینا هر کدوم سنگ خودشون رو به سینه میزنن و تو ساده دل و زود باور بازم افتادی پشت سر یه تجربه قدیمی…. تاکی میخواین تجربه های تکراری رو بازم تکرار کنین
  این مملکت نه شاه میخواد نه سلطنت مشروطه نه آخوند نه اصلاح طلب…..

 4. یزدان پرست می‌گوید:

  با درود
  شما جوری از سلطنت پهلوی صحبت میکنی که گویی اینها ایران اباد را ویران کردند! مگر قبل از پهلوی در ایران جمهوری حاکم بود؟ کشوری که هیچ نداشت را صاحب دانشگاه راه اهن بیمارستان راه شوسه و حتی شناسنامه کرد!
  چرا اینقدر بی وجدان هستیم؟
  رضا شاه ایران با سرکوب طایفه ها و قبیله ها ایران رو از تجزیه نجات داد( به عنوان نمونه رجوع شود به نجات خوزستان و سرکوب شیخ خزعل ضمنا جالب اینجاست به علت نبود راه شوسه از عراق به خوزستان لشکرکشی کرد!)
  در دوم اسفند 1399 چه چیزی رو رضا شاه سرکوب کرد! شما داری از مملکتی که هیچ نبود صحبت میکنی! بی سوادی فقر و بیماری گریبان بیابان ویرانی به اسم ایران را گرفته بود! طی تنها 18 سال ایران از زیر صفر(این زیر صفر رو که حتی ملایان قبول دارند! به گواه تاریخ) به بالاترین نقطه رساند.
  اولین حکومت سکولار رو درست کرد.
  در به زعم شما کودتای 28 مرداد نیز بنا به اسناد تاریخی خطر تبدیل شدن ایران به یکی از استانهای روس ها به دست توده ایی ها آنچنان تهدید کننده بود که شخص مرحوم مصدق با تمام قدرتی که در دست داشت (اعم از ارتش شهربانی و غیره…) خود از حکومت کناره گرفت و میبینید که بدرفتاری نیز با او نشد.
  در باب 28 مرداد حرف بسیار است
  ولی حتی اگر نقدی هم هست بیایم منصف باشیم!
  ایران پیش از پهلوی دوره پهلوی و ایران حال حاضر رو برای بنده شرح بدید و بفرمایید ایران چه بود و چه شد!
  تاریخ بهترین قاضیست.
  پاینده ایران

  • ساسان می‌گوید:

   آقای یزدان پرست
   فرموده اید که رضا خان کشوری را که هیچ نداشت صاحب دانشگاه نمود و به همین خاطر هم انتظار تشکر از ایشان را دارید. اگر قرار است که ایجاد دانشگاه و بیمارستان و غیره در کشوری که چیزی ندارد، اسباب تشکر باشد، بدون لحاظ نمودن مشروعیت دولت، در این صورت مردم هند باید از استعمار انگلیسیها و مردم الجزایر باید از استعمار فرانسویها متشکر باشند که بهترین دانشگاه ها و بیمارستانها ر در ان کشورها ساختند. آمریکاییها هم لابد باید از استعمارگران انگلسیسی بابت ساخت راه آهن و غیره تشکر میکردند. منتهی در عمل میبینیم که نه تنها چنین نیست، بلکه ملل هند و الجزایر و آمریکا بر علیه استعمارگران بپا خواستند و هیچکس هم بابت این قیام و خیزش آنها را نمک نشناس نمیداند.دولتی که مشروعیت نداشته باشد، سازندگیش هم سازندگی استعماری است که نتیجه اش همینی است که داریم میبینیم. اصلا مگر کلمه استعمار معنای دیگری جز «طلب سازندگی» میدهد؟ مشروعیت دولت ها نه از سازندگی که از صندوق آرا بیرون میاید.
   پرسیده اید که رضا شاه چه چیزی را سرکوب کرد؟ رضا شاه فضای آزادی را که بعد از مشروطه بوجود آمده بود، با بگیر و ببند و سرکوب و خفقان مسدود نمود و به کشتن و زندانی کردن آزادی خواهان و صاحبان عقاید مختلف پرداخت. دکتر مصدق خود از زندانیان دوران رضا خان بود. در مدت ۱۶ سال سلطنت رضا خان، سرکوب و خفقان کامل حکمفرما بود.
   اما در توجیه کودتای ۲۸ مرداد، دست به مغلطه زده اید. اگر به راستی خطر شوروی وجود دشت، قاعدتا آمریکاییها باید مثل سابق به دولت مصدق کمکهای مالی میکردند، درست مثل برنامه مارشال در اروپا که به منظور جلوگیری از نفوذ شوروی در اروپا تنظیم شده بود. اتفاقا کودتای ۲۸ مرداد را آمریکاییها پس از ان سامان دادند که متحدشان انگلستان اطمینان داد که جامعه ایران بخاطر بافت مذهبیش هرگز کمونیستی نخواهد شد. حتی حزب توده هم مدتها بود که دست به تظاهرات خیابانی نمیزد. از ان زمان بود که آمریکا به کارشکنی در دولت مصدق پرداخت. در کودتای ۲۸ مرداد هم دکتر مصدق بر خلاف تصورات شما از کار کناره گیری نکرد، ایشان تا آخر نخست وزیر قانونی ایران باقی ماند. اتفاقا توجیه برخی طرفداران کودتای ۲۸ مرداد آنست که چرا دکتر مصدق با فرمان شاه حاضر به برکناری از پست خودش نشد.
   در شرایطی که شوروی خود گرفتار درگیریهای درون حزبی بین سران کرملین بود، اصلا قادر به بهره برداری از وضعیت ایران نبود. از جمله به همین دلیل است که کودتای ۲۸ مرداد با سردمداری مشتی ارازل و اوباش خیابانی به موفقیت رسید، وگر نه که حزب توده با ان نیروی نظامی وسیعی که داشت، به راحتی قادر به سرکوب ان لشکر لمپنها و ارازل و اوباش در روز ۲۸ مرداد ۳۲ بود.
   اشتباه نکنید! من منکر کارهای مثبت پهلویها در ایران نیستم. حرف اینست که گر چه حکومت پهلوی کارهای مثبت بسیار انجام داد، منتهی به علت سرکوب و اختناق بی سابقه و بی مانندی که برقرار نمود، جامعه مدنی ایران را آنچنا ضعیف نمود که به راحتی در مقابل مذهبیون از هم پاشید. بالاخص که مذهبیون به خاطر همراهی با دربار در کودتای ۲۸ مرداد، تنها نیروی اپوزیسیون رسمی به حساب میامدند که در غیاب احزاب سکولار رقیب، که زیر تیغ سرکوب شاه بودند، توانستند انقلاب مردم را به کیسه خود بریزند. رژی پهلوی به مصداق ان مثل ایرانی که آمد زیر ابرو بردارد، چشم طرف را هم کور کرد، با سرکوب و اختناق نقش مهمی در نضج و رشد بنیادگرایی اسلامی داشت که متاسفانه تمامی دستاوردهای مثبتش را هم زیر سوال برد و به محاق نابودی کشید.

  • گودرزی می‌گوید:

   گه خورد رضا شاه با تو چرا دروغ میگی خوشم میاد اخوندا ننتونو گاییدن وریختن همتونو توسطل اشغال براهمیشه

 5. koohestani می‌گوید:

  نصرت مشنگ

  امیری که بد نام نصرت مشنگ           بخورد و بخفت و خروشید همچون پلنگ
  ز دانش تهی و نگاهش دژم                    روان تیره‌گون و کلامش خدنگ
  تو گویی که شیر است وقت خورش           چو آمد به گسترده خوان رنگ رنگ
  دهان باز کرده چو دیو دمان                   ببلعد هر آنچه گیرد به چنگ
  از آن پس به هنگام اسایشش                  رها مینمود باد همچون تفنگ
  وزین بود و هیکل چو پیلان بزرگ            شکم چون تغار و دهان چون هونگ
  به وقت سیاست فرستاده بود               به اطراف و اکناف فحش و جفنگ
  بهنگام خشم و دشنام او                      بلرزید بر خویش شهر فرنگ
  نعیم  زاده سایه پرورده بود              ولیکن کلامش همه پر ز جنگ
  بجشن و به عیشش چه دلبسته بود   چو بسته به دریاست ماهی‌ نهنگ 
  به دهقان آزاد و دانشور رستگوی           ز جور و ز بی‌ دانشی عرصه تنگ
  خردمند و فرزانه خسته به بند              وزیران دزدش به وافوور و بنگ
  ز حرمان و فقر و ز بیداد او                نماند نامش به گیتی‌ جز به ننگ
  زبی مهرییش شهر ویران سرای   چنین بود  آئین نصرت مشنگ      
  Koohestani facebook : Ti koohestani

 6. Ahmad می‌گوید:

  فعلا فضای مجازی در کنترل افسران گمنام و بد نامه امام زمان، بنابر این نمی‌شه از کامنتها انتظار دیگه‌یی‌ داشت.

 7. hirbod می‌گوید:

  ینی شما بیشعورای پدر سوخته ک از پهلوی بد میگین
  گوه میخورین ک خودتونو ایرانی خطاب میکنید
  شما پدرسوخته ها از پهلوی چی میدونید ؟
  اون زمان ک قاجار داشت حکومت میکرد فقط 98 در صد دستگاه دولتی همین روحانیت بود
  همین روحانیون بودن ک ایرانو ب نابودی میکشوندن
  هدف روحانیت همین بود و هست / این بی شرفای پدرسگ میخوان مرز ایرانو کلا از بین ببرن
  اون موقع ک ایران داشد از هم میاشید این روحانیت کجا بود ک از ایران دفاع کنه ک از هم نپاشه ؟
  زمانی ک پهلوی ب تخت حکومت نشست ب حمایت کیا ب قدرت رسیدن ؟
  یخورده ادم باشین پدر سوحته ها
  اگه پهلوی تنها ب حمایت مردم حکومتو شکل میدادن وضعیت اینطور نمیشد
  همینکه ایران داشت دوباره آباد میشد ریختن انقلاب کردن !
  اما توسط چکسانی ؟
  توسط جامعه روحانیت / چطور با دادن وعده های دروغین ب مردم ایران با سو استفاده کردن از دین تحریک کردن غیرتشون
  / پهلوی اگه از ایران رفت فقط بخاطر زندگی و نسل های آینهد ایران رفت و گرنه می تونست کل ایرانو قتل عام کنه / اما وقتی مردم خر از شاهشون ک همکاره مملکتشونه حمایت نمیکردن خب دیگه شاه واس کی حکومت میکرد/
  هنوز مدارک و دلایل زیادی برای اثابت رسوندن حق هلوی وجود داره ک ما پهلوی طلبا فاش نمیکنیم تا موقعش برسه
  شما جمهوریخواها هم بدونین ک دیگه اخرای عمر جمهوری اسلامی هست / فاتحتونم سگ در خونمون فرستاد بیچاره ها / حالا برای مردم این ی تجربه شد ک دیگه دس ب انقلاب نزنن

پاسخی بگذارید(دیدگاه شما چنان که شامل توهین به افراد دیگر نباشد منتشر خواهد شد)

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: